دنیای فناوری و نرم افزار

کمپانی Uber و سرمایه‌گذاری در آن

با بررسی خبر جدیدی که از کمپانی Uber مبنی بر انجام تغییرات بسیار مهم برای گشودن راه‌های سرمایه‌گذاری با شما خواهیم بود.

کمپانی Uber و تغییرات صورت گرفته در آن

این کمپانی با ایجاد تغییراتی در هیئت مدیره موفق به ایجاد طرحی برای جذب سرمایه‌گذاری تا حد بیش از 1 میلیارد و 750 میلیون دلار شده است که می‌تواند ارزش و اعتبار شرکت را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد و تمامی مشکلات پیش رو آن را نیز حل و فصل نماید.

کمپانی Uber

تمامی اعضای هیئت مدیره کمپانی Uber امروز به این توافق رسیدند که تا سال 2019 بتوانند این مهم را به انجام برسانند. اما تغییراتی که باید صورت بپذیرد؛ در حقیقت برطرف کردن شکاف‌های موجودیست که در بین سرمایه‌گذاران، رهبران و شخص آقای Kalanick و همچنین پاکسازی موانع موجود برای تزریق شدن پول نقد از SoftBank کشور ژاپن است.

ارزش واقعی کمپانی Uber

علاقه‌مندان به نرم‌افزار مدیریت کلینیک، جالب است بدانید که کمپانی Uber بیش از 70 میلیارد دلار ارزش دارد اما متاسفانه اسیر رسوائی‌های آزار و اذیت و اخیرا نیز در حال از دست دادن مجوز فعالیت در لندن می‌باشد.

در ماه ژوئن آقای Kalanick به دلیل اتفاقات پیش آمده و نداشتن احاطه کافی بر اوضاع و احوال کمپانی استعفا داده و شخص آقای دارا خسروشاهی که از او به عنوان شخصی با درایت و کفایت بالا نام برده می‌شود، سُکان‌دار این کِشتی در حال به گل نشستن شده است.

مهم‌ترین وعده آقای دارا خسروشاهی

آقای دارا خسروشاهی در گام اول قول داده تا به عنوان ابتدایی و مهم‌ترین کار صرفا فرهنگ کار در شرکت را تغییر داده و همه را با هم صمیمی‌تر نماید. تغییرات مورد توافقی که در روز سه‌شنبه شکل گرفت مسائلی مربوط به سهام آقای Kalanick و همچنین گسترش هیئت مدیره از 11 به 17 کرسی بوده است.

کمپانی Uber

شاید برای شما سوال پیش آید که مگر آقای خسروشاهی هم اکنون برای حل و فصل کردن مشکلات پیش آمده به لندن سفر نکرده است؟

بله، همینطور است؛ اما از طریق ویدئو کنفرانس از راه دور این جلسه را رهبری کرده است.

بانک SoftBank ژاپن، سرمایه‌گذار جدید

در نظر داشته باشید که بانک ژاپنی SoftBank یک غول سرمایه‌گذاری در تکنولوژی نیز به حساب می‌آید و طبق خبرهای ضد و نقیض آنها قصد دارند تا سرمایه‌گذاری تقریبی 1 تا 1.3 میلیارد دلاری را در کمپانی Uber به انجام برسانند.

مدیران این بانک اعتقاد دارند که شاید این کمپانی هم اکنون درگیر مسائل و مشکلاتی باشد اما از آینده بسیار بانشاطی بهره خواهد برد.

شما چه فکر می‌کنید؟ آیا دارا خسروشاهی می‌تواند برای کمپانی اوبر فایده‌ای داشته باشد؟

Source: Telegraph

برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *