نرم افزار مدیریت مطب پزشکان | مطب پزشک

نرم افزار مدیریت مطب پزشکان نرم افزاری است که عملیات کامل مدیریت و حسابدری مطب را برای هر پزشک انجام می دهد. این نرم افزار مطب با بیش از هزاران نصب فعال در مطب پزشکان سراسر کشور، از جمله پرکاربردترین و با سابقه ترین برنامه در این زمینه می باشد.

برنامه نویسی نرم افزار مدیریت مطب پزشکان

یکی از مهمترین نکات این نرم افزار مدیریت مطب پزشکان این است که هسته اصلی سیستم توسط مشاوره ی تیم فعال گروه داده پردازی عارف رایانه با صد ها پزشک در شهرهای بزرگ ایران و حتی پزشکان ایرانی در خارج از کشور ساکن هستند تولید و برنامه نویسی شده است. از آنجا که تولید نرم افزار پزشکی و تحصصی برای قشر پزشک، امری است که مستلزم کسب اطلاعات لازم از پزشکان حاضر در این زمینه باید انجام گردد، گروه برنامه نویسان این نرم افزار، در طی یه دهه نظرات و پیشنهادات مهمی را از پزشکان ایرانی دریافت و در ساختار برنامه لحاظ نموده است. و طبق بررسی های انجام شده تا امروز ، این محصول می تواند یکی از انتخاب های خوب پزشکان برای نرم افزار مدیریت مطب پزشکان باشد.

 

پشتیبانی نرم افزار پزشکان چگونه است؟

همانطور که می دانیم. یک نرم افزار پزشکی خوب، هرچقدر هم از کیفیت بالایی برخوردار باشد، نیازمند پشتیبانی تیم توسعه دهنده آن نیز می باشد. چرا که اطلاعات بیمار ، حساب ها و سوابق پزشکی و مراجعات یک مطب، برای هر پزشک بسیار حائز اهمیت است و در صورتی که مشکلی برای این اطلاعات پیش بیاید می تواند ضرر های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. لذا گروه توسعه دهندگان این نرم افزار، تیمی مجزا را برای پشتیبانی از آن در نظر گرفته است و هر پزشک یا کارمند مطب می تواند در صورت هر گونه سوال یا درخواست پشتیبانی در ساعات کاری شرکت تماس گرفته و راهنمایی های لازم در این زمینه را اخذ نماید.


#

مطالب پیشنهادی

نظرات شما


نرم افزار مطب و کلینیک » نرم افزار پزشکی » نرم افزار مدیریت مطب پزشکان | مطب پزشک