شرکت گوگل

شرکت گوگل و بررسی پروژه هوش مصنوعی

همه افراد فعال در زمینه فناوری اطلاعات و حتی کسانی که اطلاعات زیادی نیز در این رابطه ندارند، هنگامی که نام شرکت گوگل می‌آید از آن به عنوان یک غول تکنولوژی یاد می‌کنند. شرکت گوگل با داشتن بزرگترین موتور جست‌و‌جو توانسته تا محبوبیت بالایی را بین تمامی کاربران در سطح جهان برای خود کسب نماید، گفته شد تمامی کاربران و این گزافه نیست.

شرکت گوگل

شرکت گوگل و بررسی پروژه جدید

بد نیست ابتدا برخی از ویژگی‌هایی که شرکت گوگل برای کاربران فضای مجازی ایجاد کرده است را برایتان مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم. شرکت گوگل با راه‌اندازی یک سایت به نام Google Translate توانست تا خدمت فوق‌العاده بزرگی به افراد مختلف در سطح جهانی نماید. افراد مختلف با بهره‌گیری از این سایت می‌توانند متون‌های گوناگونی از زبان‌های مختلف را به زبان اصلی خودشان ترجمه نمایند، نکته جالب در رابطه با Google Translate آن است که به صورت روزانه و بر اساس آمارهای موجود، بیش از 200 میلیون کاربر در اختیار دارد. Google Translate علاوه بر سایت دارای یک اپلیکیشن اندروید نیز بوده و کار را برای کاربران آسان کرده است.

پروژه هوش مصنوعی AI First

شرکت گوگل

علاقه‌مندان به نرم افزار مطب؛ اما در اقدامی جدید، شرکت گوگل در حال بررسی و همچنین توسعه برنامه خود مبنی بر AI First خود است، این موضوع برای شرکت گوگل همانند یک آرزو و رویا است، یقین داشته باشید که گوگل قصد دارد تا باری دیگر شاهکاری را به افراد علاقه‌مند به فناوری اطلاعات تحویل دهد. همانگونه که می‌دانید پروژه AI همان هوش مصنوعی بوده که این شرکت قصد دارد تا به صورت یک خدمت واقعی درآورد و امکان استفاده از آن را برای جهانیان مهیا کرده و بدین ترتیب بر محبوبیت خود بیش از پیش بیفزاید. کار اصلی این پروژه هوش مصنوعی آن است که می‌تواند متنی را به صورت یک انسان بازگو کند، جالب آنکه آنقدر این هوش مصنوعی را حساس ایجاد کرده‌اند که قادر است تا تلفظ کامل برخی از آن‌ها را همانند یک انسان واقعی بیان کند، این مسئله‌ای فوق‌العاده بوده و یقینا در آینده کاربردهای فراوانی نیز خواهد داشت.

منبع: https://clinicsoftware.ir/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *