نرم افزار پزشکی

دانلود رایگان نرم افزار مطب پزشکان

برنامه مطب پزشکان برای دانلود و حسابداری امور بیماران

دانلود رایگان نرم افزار مطب به پزشکان عزیز امکان مشاهده و تست یک برنامه خوب برای مدیریت پرونده های پزشکی بیماران و همچنین حسابداری حرفه ای مطب را فراهم می کند. نرم افزار مطب 2018 جدید ترین نسخه از این نرم افزار بوده که می توانید با فایل راه انداز که در همین صفحه لینک های دانلود آن قرار گرفته است، این سیستم را بر روی کامپیوتر منشی و پزشک راه اندازی کرده و از امکانات جامع آن استفاده نمائید. این برنامه بعد از راه اندازی بدون نیاز به دانش فنی می تواند به سرعت نیازهای اصلی یک مطب را بر طرف سازد. محیط نرم افزار کاملا فارسی بوده و راهنمای استفاده از آن در محل نصب نرم افزار قرار دارد. بعد از نصب سیستم می توانید با مطالعه فایل راهنما نحوه بهره گیری از قسمت های مختلف برنامه را فراگیرید.
 .

دانلود رایگان نرم افزار مطب

سایت نرم افزار مطب و کلینیک در این صفحه، نسخه رایگان مربوط به نرم افزار مطب را برای پزشکان محترم قرار داده است. توجه داشته باشید منظور ما از دانلود رایگان نرم افزار مطب ، دانلود نسخه آزمایشی این نرم افزار است. نسخه آزمایشی یعنی آن نسخه ای از نرم افزار که قبل از خرید نسخه اصلی، برای تست و آزمایش بر روی رایانه مطب شما ارائه شده است. هر چند نسخه آزمایشی نرم افزار مطب تا حدی به نیازهای شما پاسخ خواهد داد. اما برای استفاده از امکانات کامل و منحصر به فرد آن نظیر : استفاده از سامانه پیام کوتاه برای ارسال پیامک به بیماران و تهیه گزارشات کارکرد سیستم، استفاده به صورت چند کاربره، فرمت های چاپی اختصاصی برای مطب پزشکی شما و … نیازمند نسخه اصلی این برنامه می باشید.

لینک های دانلود نرم افزار مدیریت مطب پزشکان

در این قسمت لینک های دانلود نرم افزار مطب را قرار می دهیم. ما فایل دانلود این نرم افزار را بر روی چند سرور مجزا قرار داده ایم تا در صورتی که 1 درصد احتمال ارتباط با یکی از سرور ها مقدور نبود، از سرور دیگر قابل دسترس باشد. برای دانلود فایل نصب نرم افزار مطب پزشکی بر روی لینک های زیر کلیک نمائید.در صورتی که موفق به دانلود نشدید و یا به هنگام نصب نسخه آزمایشی نرم افزار با مشکل مواجه شدید می توانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمائید

عدم محدودیت زمانی نرم افزار مطب رایگان

نرم افزار مطب رایگان
شما پس از دانلود نرم افزار مطب از این صفحه، می توانید این برنامه را بدون محدودیت زمانی بر روی رایانه خود نصب و راه اندازی نموده و سپس با محیط آن کار کنید. یعنی اینطور نیست که سیستم بعد از مدتی غیر فعال گردد. فقط توجه داشته باشید همانطور که اشاره شد، بخش هایی از نسخه آزمایشی این نرم افزار دارای محدودیت های ورود کاربر می باشد و بخش های چاپ نرم افزار دارای عبارت “آزمایشی” در بالای برگه است. اگر می خواهید به طور تجاری و در مطب پزشکی خود از این نرم افزار استفاده نمائید، می بایست نسخه اصلی آن را خریداری فرمائید. چرا که نرم افزار مطب رایگان تا میزان خاصی می تواند پاسخگوی نیازهای مدیریتی مطب شما باشد.

چگونه نسخه اصلی برنامه مطب را تهیه کنم؟

شما همچینین می توانید نسخه پولی و تجاری نرم افزار مطب را خریداری نمائید. با این کار ضمن حمایت از حقوق پدید آورندگان این اثر، می توانید از پشتیبانی کارشناسان شرکت و همچنین امکان استفاده از کل قسمت های برنامه بهره مند شوید. پزشکان محترم می توانند از طریق لینک زیرنسبت به تهیه نسخه اصلی این نرم افزار اقدام نمایند.

 

راهنمایی در خصوص استفاده از نرم افزار مطب

اگر چه محیط نرم افزار کاملا فارسی بوده و تقریبا اکثر پزشکان با اصطلاح های استفاده شده در بخش های نرم افزار آشنا هستند. اما بخشی در سایت را به صورت مجزا تحت عنوان آموزش نصب نرم افزار مطب و راهنمای استفاده از نرم افزار مطب قرار داده ایم که می توانید با ورود به این بخش ها مطالب آموزشی مربوطه را مطالعه کرده و با قسمت های مختلف این نرم افزار مطب آشنا شوید.

 

آیا نرم افزار مطب رایگان که برای دانلود گذاشته اید، پشتیبانی هم داره؟

با وجود اینکه پاسخ این سوال بدیهی است و اغلب کاربران اطلاع دارند که معمولا نسخه های رایگان محصولات نرم افزاری، توسط شرکت توسعه دهنده آن پشتیبانی نمی گردد، اما باز هم گاهی برخی از کاربران این سوال را از ما می پرسند که ما میتونیم این نرم افزار را بر روی مطب پزشکی خود نصب نمائیم و شما از آن پشتیبانی نمائید؟ پاسخ متاسفانه خیر هست. ما نسخه های رایگان را هر از گاهی بروز رسانی می کنیم و شما می توانید به صورت نا محدود زمانی، آنها را دانلود کرده، امکانات جدید را دریافت کنید و از آن استفاده نمائید اما در صورت بروز مشکل متاسفانه شرکت هیچ تضمینی بابت اطلاعات ثبت شده شما در بانک اطلاعاتی نرم افزار شما نخواهد داشت.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.