نرم افزار پزشکی

خرید نرم افزار مطب کلینیک درمانگاه

خرید نرم افزار مطب

از اینکه نرم افزار مدیریت مطب ، کلینک و درمانگاه پزشکان آسان طب را انتخاب کرده اید سپاس گزاریم. برای خرید نرم افزار مطب یا درمانگاه ، می توانید از دو طریق اقدام نمائید. روش اول خرید آنلاین نرم افزار و دانلود فایل نصب کننده و دوم از طریق تماس با دفتر شرکت عارف رایانه و سفارش تلفنی نرم افزار که از طریق پیک برای شما ارسال می گردد.

 

نوع کاربری:

تک کاربره

نصب بر روی یک رایانه

تحت شبکه (دو کاربره)

نصب بر روی رایانه پزشک و منشی

تحت شبکه (پنج کاربره)

یک رایانه سرور و چهار رایانه کلاینت

قیمت (تومان):

449،000

599،000

1,199،000

 

 

خرید آنلاین نرم افزار مطب

این روش که سریع ترین روش برای تهیه نرم افزار مطب یا درمانگاه پزشکی می باشد، نسخه اصلی این نرم افزار را در کمتر از چند دقیقه در اختیار شما قرار می دهد. در برای خرید آنلاین نرم افزار کافی است از طریق لینک های زیر، به صفحه خرید آنلاین نرم افزار مطب در وب سایت های شرکت عارف رایانه مراجعه نمائید و با توجه به نیاز خود (تک کاربره) یا (تحت شبکه) این نرم افزار را از وب سایت شرکت ، خرید و دانلود کرده و بر روی رایانه یا رایانه های خود نصب و راه اندازی نمائید.

 

سفارش تلفنی و خرید نرم افزار مطب

برای سفارش تلفنی نرم افزار مطب کلینیک و درمانگاه ، در ساعات اداری و روزهای غیر تعطیل می توانید با شماره های مندرج در قسمت بالای وب سایت ، تماس گرفته و سفارش خود را به همکاران ما اعلام دارید تا نرم افزار درخواستی شما از طریق پیک شرکت برای شما ارسال گردد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.