معرفی برنامه 360 Document Protector

با طراحی و تولید انواع دستگاه‌های دیجیتال اعم از گوشی‌های هوشمند و رایانه‌ها بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی به استفاده از آن‌ها روی آورده‌اند، در حقیقت این دستگاه‌ها با حافظه‌های بسیار قوی خود توانستند مشکلات زیاد بایگانی و نگه‌داری اطلاعات را حل و فصل نمایند اما باید دانست که تمامی روش‌های بایگانی اطلاعات می‌توانند مشکلات خاص خودشان را داشته باشند، روش بایگانی بر روی رایانه‌ها نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد. در همین راستا برخی از شرکت‌های برنامه‌نویسی رو به طراحی برنامه‌هایی آورده‌اند که بتوانند از اطلاعات محافظت کنند. در این مقاله قصد داریم برنامه 360 Document Protector را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

برنامه 360 Document Protector

برنامه 360 Document Protector و بررسی آن

علاقه‌مندان به نرم افزار مطب؛ اطلاعات و طبقه‌بندی آن‌ها یکی از مهم‌ترین مسائلی بوده که افراد زیادی در سراسر جهان به نوعی با آن درگیر هستند، برخی اوقات ممکن است اطلاعات شما به وسیله بدافزار و یا ویروس‌ها مورد هجوم قرار گیرند و به طور کلی از بین بروند، این موضوع امکان دارد برای هر شخصی اتفاق بیفتد و به همین دلیل هیچکس با قاطعیت نمی‌تواند بگوید که در قبال این مشکل ایمنی لازم را دارد. برخی از افراد احتمال دارد برای جلوگیری از ویروسی شدن فایل‌هایشان به سراغ نصب آنتی‌ویروس‌ها بروند، این مسئله ممکن است مفید به نظر برسد اما باز هم نمی‌تواند به طور کلی تضمین‌کننده و محافظ اطلاعاتتان باشد، به همین دلیل برای کسانی که کسب و کارهای مهم دارند و یا اطلاعات موجود در سیستم‌های کامپیوتری برایشان حائز اهمیت است می‌توانند به سراغ برخی از برنامه‌های حفظ اسناد بروند. یکی از برنامه‌هایی که برای کاربران می‌تواند بسیار مفید باشد بدون شک برنامه 360 Document Protector نام دارد، این برنامه دارای عملکردهای فراوانی بوده و تا حد بسیار زیاد و قابل قبولی آرامش خیال را به کاربران در رابطه با حفظ اطلاعاتشان اهداء خواهد کرد. اگر بخواهیم یکی از قابلیت‌های آن را برایتان شرح دهیم می‌توانیم به پشتیبان‌گیری خودکار آن  از اسناد اشاره کنیم. فرض کنید شما اطلاعاتی را وارد سیستم خود کرده‌اید که برای شما بسیار مهم و حیاتی هستند اما به هر دلیلی یادتان برود که آن‌ها را به وسیله برنامه 360 Document Protector پشتیبان‌گیری نمایید، لازم نیست به خودتان کوچکترین نگرانی راه دهید زیرا این برنامه به صورت کاملا خودکار و در بازه‌های زمانی مختلف از تمامی اسناد موجود پشتیبان‌گیری خواهد کرد، این یک مسئله بسیار مهم بوده و بر ارزش آن خواهد افزود. شاید برای شما نیز سوال باشد در صورت ویروسی شدن اطلاعات چه اتفاقی خواهد افتاد، پاسخ روشن است، برنامه 360 Document Protector قابلیت مقابله با اکثر ویروس‌ها را داشته و به راحتی از فایل و اسناد شما محافظت‌های لازم را به عمل خواهد آورد.

آیا با نصب این برنامه نیازی به آنتی‌ویروس می‌باشد؟

برنامه 360 Document Protector

دقت داشته باشید که آنتی‌ویروس وظایف متعدد دیگری نیز دارد و برنامه 360 Document Protector تنها می‌تواند از اسناد شما محافظت کند، در حقیقت قیاس این دو امکان‌پذیر نمی‌باشد. به طور کلی می‌توان برنامه 360 Document Protector را بسیار مفید توصیف کرد، کارآیی و ویژگی‌های بالای آن به کاربران این اجازه را خواهد داد تا بتوانند با خیالی آسوده فایل‌های مهمشان را در سیستم‌ها نگه‌داری نمایند.

منبع: https://clinicsoftware.ir/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *