نرم افزار مدیریت و حسابداری مطب و کلینیک پزشکان

نصب و راه اندازی

آموزش نصب نرم افزار

راهنمای استفاده

آموزش کار با نرم افزار

دانلود رایگان نرم افزار مطب کلینک و درمانگاه پزشکان

دانلود رایگان نرم افزار مطب

در اینجا نسخه رایگان نرم افزار مطب را برای دانلود قرار داده ایم. توجه داشته باشید منظور ما از دانلود رایگان نرم افزار مطب ، دانلود نسخه آزمایشی این نرم افزار است. نسخه آزمایشی یعنی آن نسخه ای از نرم افزار که قبل از خرید نسخه اصلی، برای تست و آزمایش شما ارائه شده است. شما نرم افزار مطب را بدون محدودیت زمانی می توانید بر روی رایانه خود نصب و راه اندازی کرده و سپس با محیط آن کار کنید. توجه داشته باشید که نسخه آزمایشی نرم افزار مطب دارای محدودیت هایی می باشد و اگر می خواهید به طور تجاری و در مرکز پزشکی خود از این نرم افزار استفاده نمائید، می بایست نسخه اصلی آن را خریداری فرمائید.

با خرید نرم افزار مطب کلینیک یا درمانگاه پزشکی آسان طب بدون هیچگونه محدودیت و ضمن پشتیبانی همکاران ما می توانید از امکانات این نرم افزار در مرکز پزشکی خود بهره گیری نمائید.

 

 

لینک های دانلود رایگان نرم افزار مطب کلینیک و درمانگاه

در این قسمت لینک های دانلود نرم افزار مطب را قرار می دهیم. ما قابل دانلود این نرم افزار را بر روی چند سرور مجزا قرار داده ایم تا در صورتی که 1 درصد احتمال ارتباط با یکی از سرور ها مقدور نبود، از سرور دیگر قابل دسترس باشد. برای دانلود فایل نصب نرم افزار مطب کلینیک و درمانگاه بر روی لینک های زیر کلیک نمائید.

سرور اول:

دانلود مستقیم نرم افزار مدیریت مطب کلینیک و درمانگاه

سرور دوم:

دانلود مستقیم نرم افزار مدیریت مطب کلینیک و درمانگاه سرور دوم

امکانات نرم افزار مطب کلینیک و درمانگاه

امکانات نرم افزار مطب

در این صفحه به بررسی و امکانات نرم افزار مطب کلینیک و درمانگاه آسان طب می پردازیم. قبل از هر چیز این نکته را خاطر نشان می کنیم منظور ما از امکانات ، آن دسته از ویژگی های اصلی این نرم افزار است که این نرم افزار برای شما فراهم آورده است. در این صفحه از معرفی مجدد این نرم افزار صرف نظر کرده ایم اگر تمایل دارید قبل از بررسی امکانات نرم افزار مطب ، با آن آشنا شوید صفحه معرفی نرم افزار مطب و کلینیک را مطالعه فرمائید.

 

نصب و راه اندازی سریع و آسان

یکی از امکانات نرم افزار مطب آسان طب، نصب و راه اندازی سریع و آسان آن توسط خود شماست. شما با خرید آنلاین نرم افزار مطب یا دانلود رایگان نسخه آزمایشی آن، بلافاصله پس از دریافت می توانید بدون نیاز به کارشناس ، نرم افزار را بر روی رایانه خود نصب و راه اندازی نمایید. با چند کلیک توسط شما تمام مراحل نصب و آماده سازی نرم افزار به طور خود کار انجام خواهد شد.

 

محیط کاربری ساده و قابل تنظیم

از امکانات نرم افزار مطب آسان طب می توان به محیط کاربری این نرم افزار اشاره نمود که هر کاربر با هر سطح دانش می تواند با آن ارتباط بر قرار کند. سهولت ورود به بخش های مختلف نرم افزار ، استفاده از کلید های میانبر کیبورد که می تواند عملیات دسترسی به قسمت های پر کاربرد را سرعت ببخشد. شما به راحتی می توانید دکمه های صفحه اصلی نرم افزار را مطابق علاقه خود تغییر دهید و اینکار در کمتر از چند ثانیه امکان پذیر است.

 

امنیت بالای نرم افزار مطب

امنیت بالا نیز یکی دیگر از امکانات نرم افزار مطب است که خاطر شما را از نگهداری اطلاعات مربوط به مطب کلینیک یا درمانگاه آسوده می کند. شما با نصب این نرم افزار می توانید با اطمینان خاطر نسبت به ثبت اطلاعات بیماران و پرونده های پزشکی اقدام کنیدو سیستم با بهره گیری از بانک اطلاعاتی قدرتمند مایکروسافت اس کیو ال سرور ، ضامن امنیت اطلاعات شما خواهد بود.

 

مجهز به سیستم سامانه پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه نرم افزار آسان طب که پس از خرید نسخه اصلی این نرم افزار در اختیار شما قرار خواهد گرفت ، امکاناتی مانند یادآوری وقت رزرو شده برای بیمار ، ارائه گزارش کارکرد برای پزشکان یا پرسنل مطب و کلینیک ، پیام خوش آمد گویی بیمار به مطب یا مرکز پزشکی ، یادآوری سالروز تولد و ازدواج بیمار و … را از طریق شماره مخصوص پیامک ارسال خواهد نمود. این امکان که جزو بهترین امکانات نرم افزار مطب محسوب می شود از نسخه 2013 این نرم افزار در اختیار پزشکان محترم و مدیران مراکز پزشکی قرار گرفته است.

 

گزارشگیر متنوع یکی از مهمترین امکانات نرم افزار مطب

از آنجا که بسیاری معتقد هستند یک نرم افزار ایده آل نرم افزاری است که توانایی ارائه گزارشات متنوع از قسمت های مختلف نرم افزار داشته باشد، نرم افزار مطب و کلینیک پزشکان آسان طب قادر است ده ها گزارش جامع از قسمت هایی همچون پذیرش بیماران ، وقت دهی ، گزارشات کارکرد سیستم ، اطلاعات بیماران ، پزشکان ، پرسنل و … ارائه نماید که این گزارشات نیز توسط مدیریت مطب یا درمانگاه قابل تغییر است و این یکی از امکانات مهم نرم افزار محسوب می شود.

 

 

امکانات نرم افزار کلینیک و درمانگاه

در خصوص استفاده از نرم افزار پزشکی آسان طب در مراکزی مانند کلینیک ها و درمانگاه های پزشکان باید به این نکات اشاره کنیم که می توانید چند پزشک و پرسنل و تعداد بی شماری خدمت تعریف کرده و پس از پذیرش بیمار ، از کارکرد کلینیک یا درمانگاه به طور تفکیک شده و مجزا گزارشات جامع تهیه نمود. همچنین مدیر کلینیک یا درمانگاه می تواند در تنظیمات نرم افزار ، شماره موبایل خود و پزشکان معالج را وارد کرده و گزارشات کارکرد روزانه را از طریق سامانه پیام کوتاه برای خود و ایشان ارسال نماید.

 

 

خرید نرم افزار مطب کلینیک درمانگاه

خرید نرم افزار مطب

از اینکه نرم افزار مدیریت مطب ، کلینک و درمانگاه پزشکان آسان طب را انتخاب کرده اید سپاس گزاریم. برای خرید نرم افزار مطب یا درمانگاه ، می توانید از دو طریق اقدام نمائید. روش اول خرید آنلاین نرم افزار و دانلود فایل نصب کننده و دوم از طریق تماس با دفتر شرکت عارف رایانه و سفارش تلفنی نرم افزار که از طریق پیک برای شما ارسال می گردد.

 

نوع کاربری:

تک کاربره

نصب بر روی یک رایانه

تحت شبکه (دو کاربره)

نصب بر روی رایانه پزشک و منشی

تحت شبکه (پنج کاربره)

یک رایانه سرور و چهار رایانه کلاینت

قیمت (تومان):

349،000

499،000

699،000

خرید نرم افزار مطب

 

 

خرید آنلاین نرم افزار مطب

این روش که سریع ترین روش برای تهیه نرم افزار مطب یا درمانگاه پزشکی می باشد، نسخه اصلی این نرم افزار را در کمتر از چند دقیقه در اختیار شما قرار می دهد. در برای خرید آنلاین نرم افزار کافی است از طریق لینک های زیر، به صفحه خرید آنلاین نرم افزار مطب در وب سایت های شرکت عارف رایانه مراجعه نمائید و با توجه به نیاز خود (تک کاربره) یا (تحت شبکه) این نرم افزار را از وب سایت شرکت ، خرید و دانلود کرده و بر روی رایانه یا رایانه های خود نصب و راه اندازی نمائید.

 

سفارش تلفنی و خرید نرم افزار مطب

برای سفارش تلفنی نرم افزار مطب کلینیک و درمانگاه ، در ساعات اداری و روزهای غیر تعطیل می توانید با شماره های مندرج در قسمت بالای وب سایت ، تماس گرفته و سفارش خود را به همکاران ما اعلام دارید تا نرم افزار درخواستی شما از طریق پیک شرکت برای شما ارسال گردد.

 

 

 

 

برنامه مطب پزشکان در یک نگاه

برنامه مطب پزشکان

برنامه مطب پزشکان ، نرم افزار جامع جهت مدیریت امور داخلی مطب ، کلینیک و درمانگاه های پزشکی می باشد. پزشکان عمومی و متخصصان با نصب این نرم افزار می توانند پرونده های بیماران خود را کنترل و مدیریت نمایند. این نرم افزار قابل نصب بر روی تمامی ویندوز های ارائه شده از سوی مایکروسافت می باشد. با نصب نرم افزار مطب پزشکان ، قادر خواهید شد تمام عملیات حسابداری ، مدیریت بیماران ، مدیریت پرونده های پزشکی ، وقت دهی و … را توسط نرم افزار انجام دهید.

برنامه مطب پزشکان مدیریت کلینیک درمانگاه

 

معرفی نرم افزار مطب و کلینیک

نرم افزار مطب و کلینیک

نرم افزار مدیریت مطب ، کلینیک و درمانگاه پزشکی آسان طب 2016 یکی از جامعترین و با کیفیت ترین نرم افزار های مدیریت مراکز پزشکی است که توسط مهندسان نرم افزار داخل کشور برنامه نویسی و تولید شده است. این نرم افزار با استفاده از بانک اطلاعاتی مایکروسافت اس کیو ال سرور (Microsoft SQL Server) تمامی امور مربوط به مراکز پزشکی و دندانپزشکی را در سیستم ثبت و نگهداری نموده و برای مدیران و پزشکان گزارشات متنوع ارائه می نماید.

پذیرش بیماران مطب و کلینیک با نرم افزار

توسط نرم افزار مطب و کلینیک ، برای تشکیل پرونده بیماران یا مراجعین به مطب ، کلینیک یا درمانگاه دیگر نیازی به صرف زمان اضافی و استفاده از کاغذ و قلم نمی باشید. این نرم افزار در کوتاهترین زمان و با دقت بالا اطلاعات کامل بیماران و مراجعین را در رایانه ثبت کرده و ضمن امنیت بخشیدن به اطلاعات، دسترسی آسان را برای منشی یا پزشک معالج فراهم می نماید

 

وقت دهی و رزور وقت ویزیت

در نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک شما با استفاده از تقویم و اوقات خالی از قبل ایجاد شده، به راحتی می توانید با فشردن چند کلید از کیبورد برای مریضان مطب یا درمانگاه وقت ملاقات تعیین نمائید.

 

ارسال پیامک یادآوری وقت برای بیماران

همواره می دانیم گاهی اوقات بیماران به دلیلی مشغله کاری، فراموش می کنند که وقت ویزیت رزرو کرده اند و در بسیاری از مطب ها و کلینیک ها، یکی از کارهایی که منشی با پرسنل مرکز انجام می دهد، تماس با بیماران و یادآوری وقت ویزیت ایشان می باشد. توسط این نرم افزار دیگر هیچگونه نگرانی و صرف وقت وجود ندارد چرا که عملیات یادآوری وقت، به صورت هوشمند توسط سرور شرکت انجام می گردد و کافی است موبایل بیمار را به هنگام رزرو وقت در سیستم ثبت نمود. بدین ترتیب بیمار از طریق پیامک از تاریخ و وقت رزور شده مطلع می گردد.

 

 

امتیاز دهید:
به این سایت
با تشکر