دنیای فناوری و نرم افزار

شبکه اجتماعی Twitter و ویژگی‌های جدید آن

اینبار قصد داریم تا با معرفی یکی دیگر از ویژگی‌های جدیدی که قرار است در شبکه اجتماعی Twitter اضافه گردد با شما باشیم. Jesar Shah مدیر بخش تولید شبکه اجتماعی Twitter اظهار داشت که قصد دارند تا ویژگی جدیدی تحت عنوان save for later را به آن اضافه نمایند. متن پیام او به این صورت بوده است: سلام ، خیلی از کاربران به خصوص کاربران کشور ژاپن، درخواست دارند تا بتوانند به صورت ساده‌ و همچنین خصوصی‌تر با Twitter کار کرده و پیام‌های مهمشان را ذخیره نمایند.

شبکه اجتماعی Twitter

شبکه اجتماعی Twitter و بررسی ویژگی جدید آن

علاقه‌مندان به نرم‌ افزار مطب، طبق فایل ویدیویی منتشر شده توسط Jesar Shah، ویژگی و گزینه افزودن Bookmark با کلیک بر روی سه نقطه موجود در صفحه عملی خواهد بود. در نظر داشته باشید که تمامی پیام‌هایی که در شبکه اجتماعی Twitter توسط شما Bookmark خواهند شد را می‌توانید به راحتی در قسمت مشخصات که در بخش تنظیمات تعبیه شده پیدا نمایید. البته جالب است بدانید که کاربران مخاطب شما به هیچ عنوان متوجه این عمل شما نخواهند شد. اضافه کردن این ویژگی‌ها در زمان اعلام شبکه اجتماعی Twitter مبنی بر اینکه قصد دارد تا طول کاراکترهای پیام‌ها را از 140 به 280 اضافه نماید، بیان شد که البته بازخورد بسیار خوبی نیز در بین کاربران علاقه‌مند به این پلتفرم اجتماعی داشت. جالب است بدانید که در سال 2006، اهداف این کمپانی راه‌اندازی یک نوع امکان ارسال پیامک متنی بوده است. بنیان‌گذاران کمپانی Twitter از جمله مدیر اجرایی آن آقای Jack Dorsey، تمایل داشتند که تنها در حد یک پیامک به طول 160 کاراکتر بتوان در Twitter استفاده کرد. شبکه اجتماعی Twitter زمان‌های زیادی را با مشکلات جدی دست و پنجه نرم کرده است، زیرا همواره با افزایش نرخ رشد کاربران با افزایش ضررهای ناشی از آن نیز مواجه شده است.

ثبت رکورد پس از یازده سال

شبکه اجتماعی Twitter

در ماه جولای امسال، Twitter یازده ساله موفق به ثبت یک رکورد در زمینه تعداد کاربران فعال در خود شد. رشد آن در یک سال چیزی در حدود 5 درصد و رسیدن به تعداد 328 میلیون کاربر جهانی بوده است. اما از سوی دیگر، در ماه جولای امسال با کاهش درآمد سالیانه در حدود 4.7 درصد و زیان‌دهی تا حد 8 درصد مواجه شده است. جالب است بدانید که این کمپانی در زمینه درآمد حاصل از تبلیغات نیز تا 8 درصد در مقیاس سالیانه کاهش داشته است. آیا شما نیز از Twitter استفاده می‌کنید؟ نظرتان در رابطه آن چیست؟

منبع: https://clinicsoftware.ir/

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.