دانلود رایگان نرم افزار مطب

دانلود رایگان نرم افزار مطب

در اینجا نسخه رایگان نرم افزار مطب را برای دانلود قرار داده ایم. توجه داشته باشید منظور ما از دانلود رایگان نرم افزار مطب ، دانلود نسخه آزمایشی این نرم افزار است. نسخه آزمایشی یعنی آن نسخه ای از نرم افزار که قبل از خرید نسخه اصلی، برای تست و آزمایش شما ارائه شده است. شما نرم افزار مطب را بدون محدودیت زمانی می توانید بر روی رایانه خود نصب و راه اندازی کرده و سپس با محیط آن کار کنید. توجه داشته باشید که نسخه آزمایشی نرم افزار مطب دارای محدودیت هایی می باشد و اگر می خواهید به طور تجاری و در مرکز پزشکی خود از این نرم افزار استفاده نمائید، می بایست نسخه اصلی آن را خریداری فرمائید.

با خرید نرم افزار مطب کلینیک یا درمانگاه پزشکی آسان طب بدون هیچگونه محدودیت و ضمن پشتیبانی همکاران ما می توانید از امکانات این نرم افزار در مرکز پزشکی خود بهره گیری نمائید.

 

 

لینک های دانلود رایگان نرم افزار مطب کلینیک و درمانگاه

در این قسمت لینک های دانلود نرم افزار مطب را قرار می دهیم. ما قابل دانلود این نرم افزار را بر روی چند سرور مجزا قرار داده ایم تا در صورتی که 1 درصد احتمال ارتباط با یکی از سرور ها مقدور نبود، از سرور دیگر قابل دسترس باشد. برای دانلود فایل نصب نرم افزار مطب کلینیک و درمانگاه بر روی لینک های زیر کلیک نمائید.

سرور اول:

دانلود مستقیم نرم افزار مدیریت مطب کلینیک و درمانگاه

سرور دوم:

دانلود مستقیم نرم افزار مدیریت مطب کلینیک و درمانگاه سرور دوم